Fotogalerie :: Aikido Club Žatec ::

OSLAVA MAKÁRIUSOFCŮ

Tak k týhlenstý akcičce prostě musim pár řádek napsat... Fšechno to začalo když bůh stvořil Zemi... cóó? Vo co vám de? No tak prostě Peťa Makáriusů a Efča slavili narotky a sfátek a my žatečtí jsme byli samozřejmitně také mezi pozvatýma. Tahlensta oslavička se ale konala ftrochu jinym duchu než sme zvyklí, páč byla rozdělena na dvě části... kdybych to byl tušil radči bych přijel až na tu druhou část:-)

Takže první část bylo ajkído cvičeníčko v lounskym "masakr" tempu a druhá byla samozřejmě chlastačka na baráku u Makáriusofců. Je pravda, že to měl teda Peťa pěkně připravetý, páč trénink neved jen jeden učitel, ale kdo dělal ukeho, dával další techniku, což bylo bomba. Héj a těch lidů co tam bylo, aj z Prahy pšijeli. No a ze Žatce sme tam byli já, Pépíno, velkej Pepa (to mě mrzí, že si večer musel jet dom:-) , Láďik a náš Toník.

Dostali skvělý naložený párky a kápra a taky pívo sme dostali. Rozjelo se to teda eskapáviditně, páč sme s Pepím dotáhli náš starej dobrej Hárdkór a pařili sme jak fsteklý, a hlavně se přidal i Peťa, kerej mě svýma tanečníma kreacema teda dostával. No jak řikam inikající pařbička. Hodili sme i pár extra erotickejch póziček pro foťákha... ale to ráno, ty vole eště teď jsem nějakej divnej, ty párky byly asi zkažený a to je jedna hodina:-(

Šimi (28.12.2004)

PS: To teda nevim kde vzali Makariusofci (takoví ksichti) tak pěknou ségru:-)

Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge